UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I w sumie to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o "szeroko pojęte" dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Nawet nie chce mi się po raz wtóry pisać na ten temat. ..

sdjk

Anuluj