UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I w sumie to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o "szeroko pojęte" dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Nawet nie chce mi się po raz wtóry pisać na ten temat. ..
sdjk
I w sumie to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o "szeroko pojęte" dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Nawet nie chce mi się po raz wtóry pisać na ten temat. ..
sdjk