UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż dziw że w Żurawcu nikogo nie złapali. Przecież Żurawiec i Kamionek Wlk. to ich typowe nory z radarem.
Aż dziw że w Żurawcu nikogo nie złapali. Przecież Żurawiec i Kamionek Wlk. to ich typowe nory z radarem.