Wybrany wątek opinii

Starzy szeregowi, podoficerowie, jenerałowie ? Na co ja płacę podatki ?
WichroweWzgórza. (2018.10.09)
Na 500+
Gosc (2018.10.09)
Powrót do komentarzy