A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wochac kazdy moze troche lepiej i troche gorzej.
30% szeregowych to ludzie około 40 bo młode rurkowce się do tego nie nadają a kolejne 30% to kobiety w tym samym wieku bo mężowie i kochankowie załatwił prace
Zatrzymanie na ul kosynierów czy wam się nic nie kojarzy a strzelanina jakiś czas temu gdzie była tylko idiotą nie powiązał by faktów
Prześwietlić wszystkich bo to nie jest jedno razowy incydent .to samo dotyczy policji .naogladali się filmów. Zresztą często w swojej pracy maja do czynienia z dilerami tych pierwszych lapia i sami próbują
Jaka strzelanina? Kiedys bylo spektakulatne zatrzymanie na rogu Traugutta i Slonecznej a o strzelaninie nic nie wiem.
Wydobyciem wysokogatunkowego węgla na lubelszczyźnie zainteresowani są … Australijczycy. Przprowadzili już rozpoznanie złóż w rejonie Chełma i uzyskali koncesję obejmującą powierzchnię 184 km2 na terenie trzech gmin: Cycowa, Wierzbica i Siedliszcze.
Co roku są przeprowadzane badania okresowe dorzucić obowiązkowy test na narkotyki i sprawa załatwiona, wyczyści się środowisko raz dwa ze śmieci.