37
09.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wochac kazdy moze troche lepiej i troche gorzej.
takaprawda (2018.10.09)

info

1  
  1
30% szeregowych to ludzie około 40 bo młode rurkowce się do tego nie nadają a kolejne 30% to kobiety w tym samym wieku bo mężowie i kochankowie załatwił prace
Paweł 87 (2018.10.10)
Zatrzymanie na ul kosynierów czy wam się nic nie kojarzy a strzelanina jakiś czas temu gdzie była tylko idiotą nie powiązał by faktów
Raz dwa trzy (2018.10.10)
Prześwietlić wszystkich bo to nie jest jedno razowy incydent .to samo dotyczy policji .naogladali się filmów. Zresztą często w swojej pracy maja do czynienia z dilerami tych pierwszych lapia i sami próbują
Obserwator (2018.10.10)

info

0  
  0
Jaka strzelanina? Kiedys bylo spektakulatne zatrzymanie na rogu Traugutta i Slonecznej a o strzelaninie nic nie wiem.
Ksxxx (2018.10.10)
Wydobyciem wysokogatunkowego węgla na lubelszczyźnie zainteresowani są … Australijczycy. Przprowadzili już rozpoznanie złóż w rejonie Chełma i uzyskali koncesję obejmującą powierzchnię 184 km2 na terenie trzech gmin: Cycowa, Wierzbica i Siedliszcze.
(2018.10.11)

info

0  
  0
Co roku są przeprowadzane badania okresowe dorzucić obowiązkowy test na narkotyki i sprawa załatwiona, wyczyści się środowisko raz dwa ze śmieci.
SystemSzkolenia (2018.10.14)

info

0  
  0