UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś nie ma wyobraźni to niech sobie wpisze na youtube "Dlaczego w mieście obowiązuje ograniczenie do 50km/h ?"

s

Anuluj