UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś nie ma wyobraźni to niech sobie wpisze na youtube "Dlaczego w mieście obowiązuje ograniczenie do 50km/h ?"
s
Jak ktoś nie ma wyobraźni to niech sobie wpisze na youtube "Dlaczego w mieście obowiązuje ograniczenie do 50km/h ?"
s