UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@vk - Przy 40km/h jak ktoś mi wyskoczy, czy też jadący przede mną gwałtownie zahamuje mam dużą szanse wyhamować a Ty jadąc 60 km/h raczej nie będziesz miał takiej możliwości. Odnośnie spóźniania to rzeczywiście zawsze najlepiej parę minut wcześniej wyjechać do pracy jadąc spokojnie bez stresu itp. Bądź zawsze na drodze wyluzowany i tolerancyjny w stosunku do ludzi starszych, którzy moim zdaniem powinni zdecydowanie jeździć ostrożniej.