A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Heh - ale są tacy co bronią sądów
Cześć dziewczyny, chciałam przestrzec każdą z Was przed tą kliniką. Szukając miejsca, w którym odbędzie się zabieg, kierowałam się przede wszystkim kompetencją lekarza, cena i odległość od mojego miasta nie grały roli, chciałam po prostu być w dobrych rękach. "
pisze Polka, która pojechała dokonać aborcji do Niemiec.
"Bardzo mnie zawiódł fakt, że lekarz niechętnie odpowiadał na moje pytania, ponaglał mnie, ponieważ miał w tym dniu dużo zabiegów. "
Każdy "zabieg" to kolejna "klientka", na której zarabia się pieniądze. Aborcjonistów nie obchodzi cierpienie i śmierć jej dziecka ani to, co się stanie z jego matką. Oni chcą tylko aby ich machina śmierci działała szybko i pochłaniała jak najwięcej ofiar. Ta kobieta uświadomiła to sobie dopiero po fakcie.
"v
@Palacz - a z czego i kto jeszcze raz KTO ma płacić za leczenie twojego raka płuc??? a jak nie stać to nie ćpaj
I jeszcze jedno pytanie, miły przyjacielu
Czy wóda i papierosy nie uzależniają?
Czy nie widać, że jest to jedno i to samo draństwo?
- Nie, na wódę monopol ma państwo
I dobrze zarabia na tym i się nie przejmuje
Że co któryś twój kolega znów się degeneruje
Dzień w dzień, ale to jest legalne
Obłożone podatkiem, więc także opłacalne
A co mnie to g..no obchodzi panie Ferdku.