15
26.09.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Heh - ale są tacy co bronią sądów
kat-ol (2018.09.26)
Cześć dziewczyny, chciałam przestrzec każdą z Was przed tą kliniką. Szukając miejsca, w którym odbędzie się zabieg, kierowałam się przede wszystkim kompetencją lekarza, cena i odległość od mojego miasta nie grały roli, chciałam po prostu być w dobrych rękach. " pisze Polka, która pojechała dokonać aborcji do Niemiec. "Bardzo mnie zawiódł fakt, że lekarz niechętnie odpowiadał na moje pytania, ponaglał mnie, ponieważ miał w tym dniu dużo zabiegów. " Każdy "zabieg" to kolejna "klientka", na której zarabia się pieniądze. Aborcjonistów nie obchodzi cierpienie i śmierć jej dziecka ani to, co się stanie z jego matką. Oni chcą tylko aby ich machina śmierci działała szybko i pochłaniała jak najwięcej ofiar. Ta kobieta uświadomiła to sobie dopiero po fakcie. "v
(2018.09.26)
@Palacz - a z czego i kto jeszcze raz KTO ma płacić za leczenie twojego raka płuc??? a jak nie stać to nie ćpaj
podatnik44 (2018.09.26)
I jeszcze jedno pytanie, miły przyjacielu Czy wóda i papierosy nie uzależniają? Czy nie widać, że jest to jedno i to samo draństwo? - Nie, na wódę monopol ma państwo I dobrze zarabia na tym i się nie przejmuje Że co któryś twój kolega znów się degeneruje Dzień w dzień, ale to jest legalne Obłożone podatkiem, więc także opłacalne
szimurina (2018.09.27)

info

1  
  0
A co mnie to g..no obchodzi panie Ferdku.
(2018.09.27)