UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jeszcze jedno pytanie, miły przyjacielu Czy wóda i papierosy nie uzależniają? Czy nie widać, że jest to jedno i to samo draństwo? - Nie, na wódę monopol ma państwo I dobrze zarabia na tym i się nie przejmuje Że co któryś twój kolega znów się degeneruje Dzień w dzień, ale to jest legalne Obłożone podatkiem, więc także opłacalne

szimurina