A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A w sg krynica na kontrolę przyjeżdżają z dopami w autach i można?
Jak znam realia, ciężarówki wlokły się 30 km/h, osobówki pomiędzy nie było widać. Czyli kierowca nie miał innego wyjścia jak wyprzedzać dalej albo stanąć na pasie pod prąd i czekać aż hrabia ciężarowiec odjedzie.
@VN - A ja jak znam realia to wiem, że ciężarówki teraz grzeją czasami szybciej jak osobówki !!!!!
A ty się cofnij do 5-tej klasy podstawówki.