Wybrany wątek opinii
Jak znam realia, ciężarówki wlokły się 30 km/h, osobówki pomiędzy nie było widać. Czyli kierowca nie miał innego wyjścia jak wyprzedzać dalej albo stanąć na pasie pod prąd i czekać aż hrabia ciężarowiec odjedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@VN - A ja jak znam realia to wiem, że ciężarówki teraz grzeją czasami szybciej jak osobówki !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0