Wybrany wątek opinii

Jak znam realia, ciężarówki wlokły się 30 km/h, osobówki pomiędzy nie było widać. Czyli kierowca nie miał innego wyjścia jak wyprzedzać dalej albo stanąć na pasie pod prąd i czekać aż hrabia ciężarowiec odjedzie.
VN (2018.09.10)
@VN - A ja jak znam realia to wiem, że ciężarówki teraz grzeją czasami szybciej jak osobówki !!!!!
(2018.09.11)
Powrót do komentarzy