UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak znam realia, ciężarówki wlokły się 30 km/h, osobówki pomiędzy nie było widać. Czyli kierowca nie miał innego wyjścia jak wyprzedzać dalej albo stanąć na pasie pod prąd i czekać aż hrabia ciężarowiec odjedzie.

VN

Anuluj