UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak znam realia, ciężarówki wlokły się 30 km/h, osobówki pomiędzy nie było widać. Czyli kierowca nie miał innego wyjścia jak wyprzedzać dalej albo stanąć na pasie pod prąd i czekać aż hrabia ciężarowiec odjedzie.

VN