A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W kazdej budzie fajki majaaa
Grzesiu KRÓLEM rynku- i przestań zajadać debi. ..
Powinno sie sprawdzać z nienacka rodziny pobierające 500 + czy faktycznie opiekuja się dziećmi, wczoraj dzieciaczki po 3,6 lat biegały samopas na ul. czerniakowskiej cała banda:) w tym deszczu a jak pracownik ma przyjść to i klatkę schodową mamy wysprzataną hahaha. Bo tak to sama gorzelnia :zgroza.
@Dany6 - pier. .. .. konfident
całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?
@Lonia123 - handlujący fajkimi nie żyją z socjalu, to socjal żyje z nich
a ty zapyziała pitka
konkurencje prubuja wyciąć