29
14.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W kazdej budzie fajki majaaa
Dany6 (2018.08.15)
koziołki 10 to jest promocja lidl i biedronka tylem
ttt (2018.08.15)

info

1  
  0
Grzesiu KRÓLEM rynku- i przestań zajadać debi. ..
ttt (2018.08.15)

info

1  
  1
Powinno sie sprawdzać z nienacka rodziny pobierające 500 + czy faktycznie opiekuja się dziećmi, wczoraj dzieciaczki po 3,6 lat biegały samopas na ul. czerniakowskiej cała banda:) w tym deszczu a jak pracownik ma przyjść to i klatkę schodową mamy wysprzataną hahaha. Bo tak to sama gorzelnia :zgroza.
1tomekkk (2018.08.16)

info

3  
  0
@Dany6 - pier. .. .. konfident
(2018.08.16)
całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?
Lonia123 (2018.08.16)
@Lonia123 - handlujący fajkimi nie żyją z socjalu, to socjal żyje z nich
(2018.08.16)
a ty zapyziała pitka
(2018.08.17)
konkurencje prubuja wyciąć
(2018.08.19)

info

2  
  0