UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?

Lonia123

Anuluj