UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?
Lonia123
całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?
Lonia123