Wybrany wątek opinii

całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?
Lonia123 (2018.08.16)
@Lonia123 - handlujący fajkimi nie żyją z socjalu, to socjal żyje z nich
(2018.08.16)
Powrót do komentarzy