Wybrany wątek opinii
całe te państwo żyje z socjalu a reszta pracuje na nich. Rośnie nowe pokolenie żyjacych z apomóg, a kto zarobi na resztę jak wszyscy z socjalu zyją?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Lonia123 - handlujący fajkimi nie żyją z socjalu, to socjal żyje z nich
Do moderacji
Odpowiedz
3
0