A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
miód bez akcyzy, co na to panowie w mundurkach?
No po prostu sukces!!!
A tak serio - jestem raz na tydzień, dwa, na rynku i jeszcze nigdy się chyba nie zdarzyło, aby ktoś nie zaczepił "papierosy".
I niby policja/Sg o tym nie wie?
praca jak kazda inna
No pani troche juz stara I tak dala sie zlapac ?? Chyba zjadla ja rutyna .
na rynku starsze panie szeptem proponują fajki
wcale nie szeptem.
tam 80z plusem handlujom
@Zbyszek1 - jestes durniem
Chyba dawno na rynku nie byłeś...
Koziloki po 11 promocja