29
14.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
miód bez akcyzy, co na to panowie w mundurkach?
ttt (2018.08.15)

info

9  
  2
No po prostu sukces!!! A tak serio - jestem raz na tydzień, dwa, na rynku i jeszcze nigdy się chyba nie zdarzyło, aby ktoś nie zaczepił "papierosy". I niby policja/Sg o tym nie wie?
(2018.08.15)
praca jak kazda inna
(2018.08.15)
No pani troche juz stara I tak dala sie zlapac ?? Chyba zjadla ja rutyna .
Zbyszek1 (2018.08.15)
na rynku starsze panie szeptem proponują fajki
(2018.08.15)
wcale nie szeptem.
(2018.08.15)
tam 80z plusem handlujom
(2018.08.15)
@Zbyszek1 - jestes durniem
(2018.08.15)
Chyba dawno na rynku nie byłeś...
(2018.08.15)
Koziloki po 11 promocja
Sruba krol rynku (2018.08.15)

info

2  
  1