Wybrany wątek opinii

No po prostu sukces!!! A tak serio - jestem raz na tydzień, dwa, na rynku i jeszcze nigdy się chyba nie zdarzyło, aby ktoś nie zaczepił "papierosy". I niby policja/Sg o tym nie wie?
(2018.08.15)
praca jak kazda inna
(2018.08.15)
Powrót do komentarzy