Wybrany wątek opinii
No po prostu sukces!!!
A tak serio - jestem raz na tydzień, dwa, na rynku i jeszcze nigdy się chyba nie zdarzyło, aby ktoś nie zaczepił "papierosy".
I niby policja/Sg o tym nie wie?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
praca jak kazda inna
Do moderacji
Odpowiedz
2
1