UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No po prostu sukces!!! A tak serio - jestem raz na tydzień, dwa, na rynku i jeszcze nigdy się chyba nie zdarzyło, aby ktoś nie zaczepił "papierosy". I niby policja/Sg o tym nie wie?


Anuluj