UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odważył się pan i wystarczy. A my wyborcy podziękujemy Panu i Pana partii w najbliższych wyborach.
Realista1
Odważył się pan i wystarczy. A my wyborcy podziękujemy Panu i Pana partii w najbliższych wyborach.
Realista1