A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Recepcja znajduje się w hotelu na przeciwko, do tego hotelu mogą wejść goście tylko z kartą ,którą otwiera się drzwi. Dobrze że go złapali, nieźle narozrabial, hmm w sumie na moje konto, bo ja spałam w tym pokoju ,to do mnie dzwonili, że to ja telewizor wyniosła, na szczęście na starówce sa kamery HURA
wyegzekwować kasę i puścic wolno, na garnuszku podatników pięć lat? To kosztowne.
Co za jełop.
@BB - Da, paniał. Ty telewizor wyniosła.
Jak przyjrzeć się pracownikom hotelu to ręce opadają. Mniemanie o sobie mają jak by pracowali co najmniej 20 lat i hotel to Hilton a gość to intruz. Chyba że jesteś cwany to wtedy zapedzasz ich w głupote ich rozumkowania i mieszkasz za darmo:)
Masz też dwie możliwości do wyboru. Możesz zostać członkiem rady nadzorczej albo wynieść telewizor.
Czy był z Elbląga?
Recepcjonnista to byl niewidomy jak meldowal chyba bral dowod?
Tak, z Elbląga.
No nie ja , ale do mnie dzwonili, mogli najpierw sprawdzić kto to zrobił, a nie dzwonić po ludziach i robić z nich złodziei