32
27.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Recepcja znajduje się w hotelu na przeciwko, do tego hotelu mogą wejść goście tylko z kartą ,którą otwiera się drzwi. Dobrze że go złapali, nieźle narozrabial, hmm w sumie na moje konto, bo ja spałam w tym pokoju ,to do mnie dzwonili, że to ja telewizor wyniosła, na szczęście na starówce sa kamery HURA
BB (2018.03.27)
wyegzekwować kasę i puścic wolno, na garnuszku podatników pięć lat? To kosztowne.
(2018.03.28)

info

1  
  1
Co za jełop.
dc (2018.03.28)

info

2  
  0
@BB - Da, paniał. Ty telewizor wyniosła.
JuraJurajewicz (2018.03.28)
Jak przyjrzeć się pracownikom hotelu to ręce opadają. Mniemanie o sobie mają jak by pracowali co najmniej 20 lat i hotel to Hilton a gość to intruz. Chyba że jesteś cwany to wtedy zapedzasz ich w głupote ich rozumkowania i mieszkasz za darmo:)
Miki:) (2018.03.28)

info

0  
  0
Masz też dwie możliwości do wyboru. Możesz zostać członkiem rady nadzorczej albo wynieść telewizor.
(2018.03.28)
Czy był z Elbląga?
(2018.03.28)
Recepcjonnista to byl niewidomy jak meldowal chyba bral dowod?
Xxx43 (2018.03.28)

info

0  
  0
Tak, z Elbląga.
(2018.03.28)
No nie ja , ale do mnie dzwonili, mogli najpierw sprawdzić kto to zrobił, a nie dzwonić po ludziach i robić z nich złodziei
BB (2018.03.28)