UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak przyjrzeć się pracownikom hotelu to ręce opadają. Mniemanie o sobie mają jak by pracowali co najmniej 20 lat i hotel to Hilton a gość to intruz. Chyba że jesteś cwany to wtedy zapedzasz ich w głupote ich rozumkowania i mieszkasz za darmo:)

Miki:)

Anuluj