UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak przyjrzeć się pracownikom hotelu to ręce opadają. Mniemanie o sobie mają jak by pracowali co najmniej 20 lat i hotel to Hilton a gość to intruz. Chyba że jesteś cwany to wtedy zapedzasz ich w głupote ich rozumkowania i mieszkasz za darmo:)
Miki:)