UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Recepcja znajduje się w hotelu na przeciwko, do tego hotelu mogą wejść goście tylko z kartą ,którą otwiera się drzwi. Dobrze że go złapali, nieźle narozrabial, hmm w sumie na moje konto, bo ja spałam w tym pokoju ,to do mnie dzwonili, że to ja telewizor wyniosła, na szczęście na starówce sa kamery HURA

BB