Wybrany wątek opinii
Coś mi tu nie gra. Gość wyszedł z hotelu z wielkim telewizorem pod pachą i nikt z recepcji tego nie zauważył?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Recepcja znajduje się w hotelu na przeciwko, do tego hotelu mogą wejść goście tylko z kartą ,którą otwiera się drzwi. Dobrze że go złapali, nieźle narozrabial, hmm w sumie na moje konto, bo ja spałam w tym pokoju ,to do mnie dzwonili, że to ja telewizor wyniosła, na szczęście na starówce sa kamery HURA
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@BB - Da, paniał. Ty telewizor wyniosła.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0