19
23.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jaka miejscowość?
ajldnfvlkjqnevs, (2018.03.24)
Zróbcie coś dla sg w Krynicy morskiej!!! Tam chłopaki stoją 24 na dobę na granicy bez dachu nad głową mają tylko stary zdezelowany samochód!!! Mróz deszcz wiatr a oni nawet kontenera socjalnego nie mają!!! Kto Jest ich szefem?? Chyba jakiś sadysta!!!!
(2018.03.24)

info

2  
  1
Jak mi sąsiad zwrócił uwagę że zaparkowałem pod swoim blokiem na ogólnodostępnym miejscu parkingowym słowami cyt:To jest moje miejsce!Moja odpowiedź była krótka i spotkała się z wielkim zdziwieniem !Powiedziałem jełopowi że jego miejsce oile je sobie już kupił to jest na cmentarzu !!
sasiadsasiada (2018.03.25)
@sasiadsasiada - Widać, że jesteś niezmiernie inteligentny, brawo Ty !!!
(2018.03.25)
@ajldnfvlkjqnevs, - Chyba we Wiktorowie. Tam mieszkają tacy agresywni i upierdliwi.
(2018.03.25)
W ZACHODNIM SAMOCHODZIE !!! TYLE ZE WSCHODNIOM CZY POLNOCNOM A MOZE POLUDNIOWOM !!! WARTO BYLOBYBYLO SPRECYZOWAC IDAC TYM TOKIEM MYSLENIA !!!
BARDZO ISTOTNE ???????????? (2018.03.25)

info

0  
  0
dzięki :) to dobrze że tak daleko
woiesrngoi4ntr3 (2018.03.25)
napiszcie z której fabryki zjechał oraz nr linii produkcyjnej
(2018.03.26)

info

0  
  0
A tak na spokojnie: widziałem na ścianie budynku napis proszę parkować tyłem do budynku, żeby spaliny nie dochodziły do okien. Słowo PROSIMY było pisane dużymi literami. Czyli można. To jednak nie było ani w Elblągu ani w okolicy. A wy tu sobie pyskujecie o inteligencji.
(2018.03.26)

info

0  
  0