UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak na spokojnie: widziałem na ścianie budynku napis proszę parkować tyłem do budynku, żeby spaliny nie dochodziły do okien. Słowo PROSIMY było pisane dużymi literami. Czyli można. To jednak nie było ani w Elblągu ani w okolicy. A wy tu sobie pyskujecie o inteligencji.


Anuluj