UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ZACHODNIM SAMOCHODZIE !!! TYLE ZE WSCHODNIOM CZY POLNOCNOM A MOZE POLUDNIOWOM !!! WARTO BYLOBYBYLO SPRECYZOWAC IDAC TYM TOKIEM MYSLENIA !!!

BARDZO ISTOTNE ????????????

Anuluj