UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ZACHODNIM SAMOCHODZIE !!! TYLE ZE WSCHODNIOM CZY POLNOCNOM A MOZE POLUDNIOWOM !!! WARTO BYLOBYBYLO SPRECYZOWAC IDAC TYM TOKIEM MYSLENIA !!!
BARDZO ISTOTNE ????????????
W ZACHODNIM SAMOCHODZIE !!! TYLE ZE WSCHODNIOM CZY POLNOCNOM A MOZE POLUDNIOWOM !!! WARTO BYLOBYBYLO SPRECYZOWAC IDAC TYM TOKIEM MYSLENIA !!!
BARDZO ISTOTNE ????????????