Pobił sąsiada, bo zaparkował pod jego oknem

19
23.03.2018
Pobił sąsiada, bo zaparkował pod jego oknem
fot. policja
Dwaj mieszkańcy podelbląskiej miejscowości pokłócili się o miejsce do parkowania. Jeden z mężczyzn parkował swojego vw golfa III pod oknem drugiego. Drugi postanowił zwrócić uwagę sąsiadowi, wybijając szybę w jego zachodnim samochodzie. Sprawą zajmują się obecnie policjanci.
O tym, że konflikt sąsiedzki może być bolesny, przekonał się 60-letni mężczyzna z podelbląskiej miejscowości. Mężczyzna ten zaparkował swój samochód bezpośrednio pod oknem swojego sąsiada. Ten, chcąc wpłynąć na zachowanie 60-latka uszkodził mu auto wybijając szybę. Chodziło mu o to, by ten nie pozostawiał auta w tym miejscu. Mężczyźni poróżnili się niedługo później już osobiście. Wtedy też 60-latek broniąc auta przed kolejnym uszkodzeniem doznał urazu nogi. Warto zaznaczyć, że jego sąsiad miał wobec niego kierować groźby oraz użył drewnianej pałki uderzając nią 60-latka w nogę. Mężczyźni trafili do komendy policji. Tu 53-letniemu sprawcy uszkodzenia ciała, gróźb i wybicia szyby przedstawiono zarzuty. Teraz odpowie on za swoje czyny przed sądem. Za kierowanie gróźb może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sami Swoi. ..
(2018.03.23)

info

13  
  0
Pewnie podjechał za blisko i ściany mu popękały. W tym jest cała przyczyna.
(2018.03.23)

info

2  
  0
Typowe dla wieśniaków a mianowicie złośliwości i agresja w przypadku do człowieka zwracającego uwagę. Mieszkam też w podelbląskiej miejscowości i znam te chamskie zachowania i złośliwości.
(2018.03.23)

info

8  
  2
Somsiad to moje mniejsce!!
Nossol (2018.03.23)

info

6  
  0
Proponuję nieograniczony dostęp do broni i zioła. Polactwu takiemu jak ci tutaj będzie się wtedy żyło bezpieczniej :)
KibiczProstej (2018.03.23)

info

1  
  3
po 25 lat dla obydwóch !
jedynysprawiedliwy (2018.03.23)

info

2  
  0
Paweł i Gaweł komedia lata 30 / 40-zaścianek
ttt (2018.03.24)

info

1  
  0
Wcale nie jest to do śmiechu, bo mieszkający na wsi to dobrze rozumieją. Bardzo często właśnie z takich niby błahych sporów dochodzi do poważnych przestępstw, także raczej nie śmiałbym się z tego.
(2018.03.24)

info

0  
  1
haha, nie mogę z tego zdania: "wybijając szybę w jego zachodnim samochodzie", jakby golf był jakimś ekskluzywnym zachodnim autem :D
Parowka (2018.03.24)

info

1  
  2
Janusz zoba somsiad znowu stoi pod oknem
(2018.03.24)

info

0  
  1