Pobił sąsiada, bo zaparkował pod jego oknem
fot. policja
Dwaj mieszkańcy podelbląskiej miejscowości pokłócili się o miejsce do parkowania. Jeden z mężczyzn parkował swojego vw golfa III pod oknem drugiego. Drugi postanowił zwrócić uwagę sąsiadowi, wybijając szybę w jego zachodnim samochodzie. Sprawą zajmują się obecnie policjanci.