UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tak na spokojnie: widziałem na ścianie budynku napis proszę parkować tyłem do budynku, żeby spaliny nie dochodziły do okien. Słowo PROSIMY było pisane dużymi literami. Czyli można. To jednak nie było ani w Elblągu ani w okolicy. A wy tu sobie pyskujecie o inteligencji.