UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To taka głupia zabawa w kotka i myszkę za naszze podatki, "żeby ludzie mieli pracę" - czyli przelewanie z pustego w próżne. .. Ongiś policja (albo straż miejska?) "złapała" 2 znajomych. .. którzy spotkali się w parku przypadkiem i sączyli piwo - napój alkoholowy 4% - sztuk 1 (JEDEN) - koledzy akurat po pracy - w garniturach pod krawatem niemalże - na pewno był to wysoce demoralizujący widok - dwóch przystojnych "żuli" w młodym wieku w garniturach sączących na ławce w parku JEDNO piwo, z pełną kulturą. .. w byle jakim zachodnim kraju taki widok nie gorszy - w Polsce robi się na takich ludzi "obławy";) - przecież to tak absurdalne, że aż śmieszne - zabullili mandat chyba 50 lub 100 zł - "służby" odnotowały w statystykach zlikwidowanie potencjalnego niebezpiecznego ogniska przestępstw (i mogą się teraz pochwalić, że nas dzielnie chroniąprzed patologią!), miasto/policja zarobiły na swoje utrzymanie. .. wszyscy są szczęśliwi (?!). .. z tą trawką podobnie - ścigają popalających małolatów. .. a pewnie tiry jakiegoś grubego syntetycznego "koxu" jadą sobie teraz gdzieś niezauważone. ..