UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja też jestem sponsorem naszej policji - w odróżnieniu od dużych korporacji ja płacę tu podatki - i jako podatnik chciłbym, żeby policja i wszelkie służby ścigały POWAŻNE przestępstwa, a nie niszczyły młodym ludziom życie poprzez znalezienie u nich kilku gramów rośliny - to przecież paranoja. Mi też zdarzyło się zapalić kilka razy na studiach. .. zresztą nawet Bill Clinton przyznał się do tego samego - i co? - wszyscy żyją. To jest paranoja, że nie przeszkadza to nikomu i nie lądują tu artykuły o tym, że np. złapano kogoś na granicy śmierci po denaturacie, czy innych dziwnych związkach. .. nie mówiąc o działających (LEGALNIE ?!?!?!?!!?!??!?!) w tym kraju/mieście sklepach z chemicznymi "dopalaczami" jak ludzie wyżej zauważyli - to jest PATOLOGIA. Policja powinna zwalczać PATOLOGIĘ a nie młodych ludzi. Każdy w młodości robił różne głupoty - teraz chłopak będzie miał "misia" w CV na całe życie. Chemiczne narkotyki - owszem - to jest jak najbardziej PATOLOGIA. Roślina, której używały całe pokolenia naszych przodków jako świętą roślinę - tu bardziej trzeba edukować młodzież - świadomość, wiedza. .. zakazami tylko rozpala się jeszcze pragnienie spróbowania "zakazanego owocu"- i to zapewne BEZMYŚLNEGO spróbowania.

ZatroskanyObywatel

Anuluj