A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co takiego??? Ze to nierób ? Ze patrzy tylko na to na jakim stolku siedzi?? A jak mi zniszczono auto sprawa trwala 4 lata i zostala umorzona.jak mialbym mozliwosci w powietrze wysadzilbym te cale gowno i wszystkich do prac porzadkowych na ulice miasta
Powiedział prawdę !!!!!!wy nie roby !!!!!! A najłatwiej teraz dołożyć wyroku !!!!! Bo siedzi wy komuniści zasrani!!!!!!
Powiedział prawdę !!!!!!wy nie roby !!!!!! A najłatwiej teraz dołożyć wyroku !!!!! Bo siedzi wy komuniści zasrani!!!!!!
Zupełnie nie rozumiem dlaczego większa część artykułu opisuje sprawę Piotra U, no chyba żeby trochę wybielić Pana Stonogę. Sprawa dotyczy sposobu w jaki rozmawiał i określeń jakimi nazywał urzędnika państwowego i pobicie małolata nie ma tu nic wspólnego. Są to dwie odrębne sprawy, to nie jest przedszkole i czyjaś wina nie tłumaczy sprawstwa następnej osoby.
Może warto by zapytać społeczeństwo jakie mają zdanie o wspomnianych urzędnikach państwowych? Podejrzewam, że 80% obywateli byśmy musieli oskarżyć za takie nazwanie urzędnika !!!