15
13.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co takiego??? Ze to nierób ? Ze patrzy tylko na to na jakim stolku siedzi?? A jak mi zniszczono auto sprawa trwala 4 lata i zostala umorzona.jak mialbym mozliwosci w powietrze wysadzilbym te cale gowno i wszystkich do prac porzadkowych na ulice miasta
TELE AXEL (2018.03.14)
Powiedział prawdę !!!!!!wy nie roby !!!!!! A najłatwiej teraz dołożyć wyroku !!!!! Bo siedzi wy komuniści zasrani!!!!!!
Cyt (2018.03.14)

info

0  
  1
Powiedział prawdę !!!!!!wy nie roby !!!!!! A najłatwiej teraz dołożyć wyroku !!!!! Bo siedzi wy komuniści zasrani!!!!!!
Cyt (2018.03.14)

info

1  
  2
Zupełnie nie rozumiem dlaczego większa część artykułu opisuje sprawę Piotra U, no chyba żeby trochę wybielić Pana Stonogę. Sprawa dotyczy sposobu w jaki rozmawiał i określeń jakimi nazywał urzędnika państwowego i pobicie małolata nie ma tu nic wspólnego. Są to dwie odrębne sprawy, to nie jest przedszkole i czyjaś wina nie tłumaczy sprawstwa następnej osoby.
(2018.03.14)

info

0  
  0
Może warto by zapytać społeczeństwo jakie mają zdanie o wspomnianych urzędnikach państwowych? Podejrzewam, że 80% obywateli byśmy musieli oskarżyć za takie nazwanie urzędnika !!!
klops (2018.03.15)

info

0  
  0