UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego większa część artykułu opisuje sprawę Piotra U, no chyba żeby trochę wybielić Pana Stonogę. Sprawa dotyczy sposobu w jaki rozmawiał i określeń jakimi nazywał urzędnika państwowego i pobicie małolata nie ma tu nic wspólnego. Są to dwie odrębne sprawy, to nie jest przedszkole i czyjaś wina nie tłumaczy sprawstwa następnej osoby.