UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może warto by zapytać społeczeństwo jakie mają zdanie o wspomnianych urzędnikach państwowych? Podejrzewam, że 80% obywateli byśmy musieli oskarżyć za takie nazwanie urzędnika !!!

klops

Anuluj