UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może warto by zapytać społeczeństwo jakie mają zdanie o wspomnianych urzędnikach państwowych? Podejrzewam, że 80% obywateli byśmy musieli oskarżyć za takie nazwanie urzędnika !!!
klops
Może warto by zapytać społeczeństwo jakie mają zdanie o wspomnianych urzędnikach państwowych? Podejrzewam, że 80% obywateli byśmy musieli oskarżyć za takie nazwanie urzędnika !!!
klops