16
07.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
powinno się odbierać prawo jazdy na tyle miesięcy ile było km/godz. w przekroczeniu prędkości dozwolonej, czyli pięćdziesiąt miesięcy! To oduczyłoby kolesiów od szaleństw na drodze.
(2018.03.08)

info

0  
  2
I nie 500 złotych mandatu tylko 5000 zł. Zapamiętałby do końca życia i byłby spokój.
(2018.03.08)

info

0  
  2
Zapraszamy do Adamowo-Osiedle, Władysławowo, Wikrowo. Wiktorowo. Miały być tam kontrole i co??? Ano nie ma, a kierowcy hulają ostro w szczególności w godzinach rannych jak i popołudniowych. Zaraz wyjadą rolnicy na pola i zacznie się zanieczyszczanie jezdni, wożenie źle zabezpieczonych ładunków itp.
(2018.03.08)

info

1  
  0
No wlasnie 101 zmierzone a gdzie tolerancja psy w h. .. a zrobili chlopaka prawko nieslusznie mu zabraly lobuzy
(2018.03.09)

info

0  
  0
On niegdys zgubil Elblag teraz Elblag zgubil jego to podziekowanie za to co zrobil dla miasta
On (2018.03.09)

info

0  
  0
Bardzo pochwalam kontrole prędkości w mieście. Zbyt często ta prędkość jest przekraczana. Nie potrafię jednak zrozumieć dlaczego na obwodnicy Elbląga w dni świąteczne policja pilnuje aby nie przekraczać 50km/h. Uważam, że w dni gdy nie są prowadzone roboty znaki te z wyjątkiem znaków na rozjazdach powinny być zasłaniane lub zdejmowane. Nie służy to zwiększeniu żadnego bezpieczeństwa a tylko łupieniu kierowców. Jeżeli mają być szanowane oznakowania to niech będą stawiane tam gdzie trzeba. Każdy to rozumie.
starykierowca (2018.03.19)

info

1  
  0