UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
powinno się odbierać prawo jazdy na tyle miesięcy ile było km/godz. w przekroczeniu prędkości dozwolonej, czyli pięćdziesiąt miesięcy! To oduczyłoby kolesiów od szaleństw na drodze.
powinno się odbierać prawo jazdy na tyle miesięcy ile było km/godz. w przekroczeniu prędkości dozwolonej, czyli pięćdziesiąt miesięcy! To oduczyłoby kolesiów od szaleństw na drodze.