UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

powinno się odbierać prawo jazdy na tyle miesięcy ile było km/godz. w przekroczeniu prędkości dozwolonej, czyli pięćdziesiąt miesięcy! To oduczyłoby kolesiów od szaleństw na drodze.


Anuluj