O ponad 50 km/h za dużo
fot. policja
24-letni mężczyzna, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, stracił prawo jazdy. Policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał go w miejscowości Krasny Las niedaleko Elbląga. Mężczyzna swoje uprawnienia do kierowania stracił na trzy miesiące. Policyjne kontrole prędkości w terenie zabudowanym mają przede wszystkim dyscyplinować kierowców łamiących przepisy i przekraczających dozwoloną prędkość.