O ponad 50 km/h za dużo

16
07.03.2018
O ponad 50 km/h za dużo
fot. policja
24-letni mężczyzna, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, stracił prawo jazdy. Policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał go w miejscowości Krasny Las niedaleko Elbląga. Mężczyzna swoje uprawnienia do kierowania stracił na trzy miesiące. Policyjne kontrole prędkości w terenie zabudowanym mają przede wszystkim dyscyplinować kierowców łamiących przepisy i przekraczających dozwoloną prędkość.
Wczoraj (6 marca) około godz. 15.40 taki właśnie patrol zatrzymał do kontroli audi. Wcześniej, policjanci zmierzyli prędkość z jaką pojazd poruszał się po drodze. Okazało się, że 24-latek kierujący autem jechał o ponad 51 km/h za szybko. W miejscu ograniczenia do 50 km/h poruszał się z prędkością 101 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a także ukarali 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. W myśl przepisów uprawnienia kierującego zostaną teraz zawieszone na trzy miesiące. Dopiero po tym czasie odzyska dokument.
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
J bardzo dobrze powinno byc wiecei polici na drogah
(2018.03.07)

info

6  
  3
no problem dojna zmiana zapłaci
(2018.03.07)

info

1  
  3
KAŻDY przyrząd do mierzenia prędkości obarczony jest błędem, zazwyczaj około +- 3km/h KAŻDY sąd skaże go za jazdę z prędkością 98km/h. Mandat TAK, ale prawojazdy w kieszeni. (całkowicie pomijam to, że KAŻDY ręczny miernik prędkości w Elbląskiej drogówce, to szajsy. .. )
Obeznany (2018.03.07)
@Obeznany - Jak podpiszesz to już masz pozamiatane!!!!!
(2018.03.07)
Masz 7 dni na odwołanie się.
paragraf (2018.03.07)
żadna policja nie pomoże - nawet ta pisdokratyczna na przygłupiego suwerena wyhodowanego w socjalizmie i utwierdzonego w obecnej dobie, bo obraz chamstwa, bezmyślności i braku przestrzegania jakichkolwiek reguł prawnych jak i międzyludzkich jest porażający rodem z Kiepskich i Białoruskich tak przyjaznych władzom. .. .
AMalejużniekoniecznie (2018.03.07)

info

1  
  4
Uwaga!!! Elbląska policja otrzymała, nowe mierniki laserowe LTI 20/20 TruCam z możliwością robienia zdjęć lub filmów. Dodatkowo policjanci otrzymali polecenie, aby karać mandatami za przekroczenie prędkości o ponad 10km/h.
07zgłośsię (2018.03.07)

info

4  
  0
nie ma jak ormo, ,, ,i zomo, ,, oni zawsze czuwali nad bezpieczeństwem,
(2018.03.07)

info

2  
  1
A gdzie jest miejscowość Krasny Las , chyba dzielnica Elbląga Krasny Las
Generał (2018.03.07)

info

1  
  0
@paragraf - za czyn niebędący wykroczeniem
prawie_mors (2018.03.07)