UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo pochwalam kontrole prędkości w mieście. Zbyt często ta prędkość jest przekraczana. Nie potrafię jednak zrozumieć dlaczego na obwodnicy Elbląga w dni świąteczne policja pilnuje aby nie przekraczać 50km/h. Uważam, że w dni gdy nie są prowadzone roboty znaki te z wyjątkiem znaków na rozjazdach powinny być zasłaniane lub zdejmowane. Nie służy to zwiększeniu żadnego bezpieczeństwa a tylko łupieniu kierowców. Jeżeli mają być szanowane oznakowania to niech będą stawiane tam gdzie trzeba. Każdy to rozumie.

starykierowca

Anuluj