A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@niemy - Szok.
Nius porażający, ,gratuluje pomysłu chłopakowi, przecież te wózkownie zajęli po znajomości mieszkańcy bloku, ,może powinni iść do pubu?
Wielu uważa, ze to błahostka, ale tak nie jest. Ten młodzieniec dorośnie i będzie kradł nadal przy każdej okazji. Kara powinna być odstraszająca i tyle.
Tego małolata już dawno powinno się zamknąć. Najbardziej niszczycielski typ na dzielnicy. Nie ma na niego MOCNYCH.
@niemy - Bo w normalnym świecie można. .w Polsce nie
1.kradzież prądu, 2.publiczne odtwarzanie nagrań (filmów, muzyki) bez licencji ( opłaty do ZAIKS'u ), 3.Narażenie zdrowia i życia innych ludzi (pożar instalacji elektrycznej wykonanej bez uprawnień).