16
01.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@niemy - Szok.
(2018.03.02)
Nius porażający, ,gratuluje pomysłu chłopakowi, przecież te wózkownie zajęli po znajomości mieszkańcy bloku, ,może powinni iść do pubu?
(2018.03.02)

info

0  
  0
Wielu uważa, ze to błahostka, ale tak nie jest. Ten młodzieniec dorośnie i będzie kradł nadal przy każdej okazji. Kara powinna być odstraszająca i tyle.
prokutator-gerenalny (2018.03.02)

info

1  
  1
Tego małolata już dawno powinno się zamknąć. Najbardziej niszczycielski typ na dzielnicy. Nie ma na niego MOCNYCH.
gwiezdnik (2018.03.05)

info

1  
  1
@niemy - Bo w normalnym świecie można. .w Polsce nie
(2018.03.05)
1.kradzież prądu, 2.publiczne odtwarzanie nagrań (filmów, muzyki) bez licencji ( opłaty do ZAIKS'u ), 3.Narażenie zdrowia i życia innych ludzi (pożar instalacji elektrycznej wykonanej bez uprawnień).
(2018.03.06)

info

1  
  1