Wybrany wątek opinii
wielkie mi halo. .W niemczech, w miastach, na osiedlach są specjalne pomieszczenia gdzie młodzież się spotyka. Pomieszczenia te są ogrzewane, wyposażone w tv, stól bilardowy itp.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@niemy - U nas też są takie pomieszczenia. Tzw. bary. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@niemy - - Ale nie w bloku baranie !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@niemy - Szok.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@niemy - Bo w normalnym świecie można. .w Polsce nie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0