Wybrany wątek opinii

wielkie mi halo. .W niemczech, w miastach, na osiedlach są specjalne pomieszczenia gdzie młodzież się spotyka. Pomieszczenia te są ogrzewane, wyposażone w tv, stól bilardowy itp.
niemy (2018.03.01)
@niemy - U nas też są takie pomieszczenia. Tzw. bary. ..
Arkadiusz (2018.03.01)
@niemy - - Ale nie w bloku baranie !!!
(2018.03.02)
@niemy - Szok.
(2018.03.02)
@niemy - Bo w normalnym świecie można. .w Polsce nie
(2018.03.05)
Powrót do komentarzy