UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tego małolata już dawno powinno się zamknąć. Najbardziej niszczycielski typ na dzielnicy. Nie ma na niego MOCNYCH.
gwiezdnik
Tego małolata już dawno powinno się zamknąć. Najbardziej niszczycielski typ na dzielnicy. Nie ma na niego MOCNYCH.
gwiezdnik