UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tego małolata już dawno powinno się zamknąć. Najbardziej niszczycielski typ na dzielnicy. Nie ma na niego MOCNYCH.

gwiezdnik

Anuluj