UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielu uważa, ze to błahostka, ale tak nie jest. Ten młodzieniec dorośnie i będzie kradł nadal przy każdej okazji. Kara powinna być odstraszająca i tyle.

prokutator-gerenalny

Anuluj