UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielu uważa, ze to błahostka, ale tak nie jest. Ten młodzieniec dorośnie i będzie kradł nadal przy każdej okazji. Kara powinna być odstraszająca i tyle.
prokutator-gerenalny
Wielu uważa, ze to błahostka, ale tak nie jest. Ten młodzieniec dorośnie i będzie kradł nadal przy każdej okazji. Kara powinna być odstraszająca i tyle.
prokutator-gerenalny