UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak, tak. .masakra, jedzie taka paruwka, widzi z daleka pieszego to zaczyna zwalniac 15m przed przejsciem. wielcy gentelmeni, puknijcie sie w czolo. szczegolnie jak za wami zadne auto nie jedzie, albo jedzie jedno. stwarzacie wieksze zagrozenie niz aby ten czlowiek mial 5 sekund dluzej poczekac. kij wam w oko !

kierowca21212

Anuluj