UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

strach naprawdę jest wejść na przejście w biały dzień takie videostratory powinny stać przy przejściach i nagrywać m. i nn. w centrum na Nowowiejskiej gdzie były wypadki w tym śmiertelny

.....

Anuluj