UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
strach naprawdę jest wejść na przejście w biały dzień takie videostratory powinny stać przy przejściach i nagrywać m. i nn. w centrum na Nowowiejskiej gdzie były wypadki w tym śmiertelny
.....
strach naprawdę jest wejść na przejście w biały dzień takie videostratory powinny stać przy przejściach i nagrywać m. i nn. w centrum na Nowowiejskiej gdzie były wypadki w tym śmiertelny
.....