UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

1 promil ?!!! a auto pewnie bez OC. Ta pani nigdy w życiu nie powinna otrzymać uprawnień - będzie miała co wspominać na starość. Tak jest w kilku innych krajach.

kmp

Anuluj