UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
1 promil ?!!! a auto pewnie bez OC. Ta pani nigdy w życiu nie powinna otrzymać uprawnień - będzie miała co wspominać na starość. Tak jest w kilku innych krajach.
kmp
1 promil ?!!! a auto pewnie bez OC. Ta pani nigdy w życiu nie powinna otrzymać uprawnień - będzie miała co wspominać na starość. Tak jest w kilku innych krajach.
kmp