UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo zawzwodzie, a za wzwodem cztery litery. Brawo za - 4 litery. Najlepsza dzielnica. Kocham ten klimat, te zapachy palonego kalosza z komina. Tak trzymać. Zróbcie tam jeszcze ze dwa Borysy i gitara.

Dumnyzawzwodzianin

Anuluj