26
18.01.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kicha - ale wcześniej jeszcze wszamał pizze bo karton był potrzebny do tego CSI foto
imponderabilia (2018.01.18)
Jako kara dac mu niech wszystko zeżre.
(2018.01.18)

info

10  
  1
ale nie chodzi o to by złapac króliczka tylko zeby go gonić
szimurina (2018.01.18)
Znuff ktos z doopki strzela w Emblongu. Same konfitury tam mieszkaja. Komus zal dopke sciskal ze chlopak sobie radzil w tym zapydzialym miescie gdzie ludzie ledwo wiaza koniec z koncem. Do tego co zagonil " h.j Ci w d.pe frajerze!!!! "
Emblonzanin (2018.01.19)

info

6  
  3
ty emlonzanin czy jak ci tam śmieciu, nie wiesz, że jest zakaz wypowiadania się patologi na forum? Załóż kapturek za 20 PLN na mały krościaty łeb i idź poplućdo bramy
joolk (2018.01.19)

info

1  
  6
joolk poco do bramy pluc jak mozna ci do ryja i nasikac !!!
DSALI (2018.01.19)

info

3  
  0
dsali co ci nie dali ?
(2018.01.19)

info

0  
  0
to na pewno narkotyki Kibica
joolk (2018.01.20)
Kozaczek przy komputerku sobie pisze !!! Napisz swoje dane i adres parówko ;)
Mopi (2018.01.20)
Jak kibic jest w ciazy teraz
Sylwek (2018.01.21)