A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kicha - ale wcześniej jeszcze wszamał pizze bo karton był potrzebny do tego CSI foto
Jako kara dac mu niech wszystko zeżre.
ale nie chodzi o to by złapac króliczka tylko zeby go gonić
Znuff ktos z doopki strzela w Emblongu. Same konfitury tam mieszkaja. Komus zal dopke sciskal ze chlopak sobie radzil w tym zapydzialym miescie gdzie ludzie ledwo wiaza koniec z koncem. Do tego co zagonil " h.j Ci w d.pe frajerze!!!! "
ty emlonzanin czy jak ci tam śmieciu, nie wiesz, że jest zakaz wypowiadania się patologi na forum? Załóż kapturek za 20 PLN na mały krościaty łeb i idź poplućdo bramy
joolk poco do bramy pluc jak mozna ci do ryja i nasikac !!!
dsali co ci nie dali ?
to na pewno narkotyki Kibica
Kozaczek przy komputerku sobie pisze !!! Napisz swoje dane i adres parówko ;)
Jak kibic jest w ciazy teraz