UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ty emlonzanin czy jak ci tam śmieciu, nie wiesz, że jest zakaz wypowiadania się patologi na forum? Załóż kapturek za 20 PLN na mały krościaty łeb i idź poplućdo bramy
joolk
ty emlonzanin czy jak ci tam śmieciu, nie wiesz, że jest zakaz wypowiadania się patologi na forum? Załóż kapturek za 20 PLN na mały krościaty łeb i idź poplućdo bramy
joolk