UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znuff ktos z doopki strzela w Emblongu. Same konfitury tam mieszkaja. Komus zal dopke sciskal ze chlopak sobie radzil w tym zapydzialym miescie gdzie ludzie ledwo wiaza koniec z koncem. Do tego co zagonil " h.j Ci w d.pe frajerze!!!! "

Emblonzanin