26
18.01.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chyba z Mitkiem
joolk (2018.01.21)

info

1  
  0
Czy tylko mi sie wydaje ze nic nie slychac o zatruciach przez narkotyki i trwake i slychac tylko o zamykaniu ludzi a dopalacze legalne ktore niszcza zdrowie o ktorych jest glosno nic nie robia z tym lol
paranoja (2018.01.22)

info

4  
  0
To nie jaki "brytwana "z nad jaru
Cyt (2018.01.24)
czy tak trudno ci prymitywny śmieciu wymyślić nick, że musisz się podszywać pod inne ?!
(2018.01.25)

info

1  
  0
nastepny sie rozprul
ogarniacz (2018.01.26)

info

0  
  0
Kibic to parowa
(2018.02.04)

info

0  
  0