A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chyba z Mitkiem
Czy tylko mi sie wydaje ze nic nie slychac o zatruciach przez narkotyki i trwake i slychac tylko o zamykaniu ludzi a dopalacze legalne ktore niszcza zdrowie o ktorych jest glosno nic nie robia z tym lol
To nie jaki "brytwana "z nad jaru
czy tak trudno ci prymitywny śmieciu wymyślić nick, że musisz się podszywać pod inne ?!
nastepny sie rozprul
Kibic to parowa